Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah
  • Praha 3
  • Čistá trojka
  • Mobilní rozhlas
  • Antigraffity program
  • Trhy na Jiřáku
  • Pravidla podporovaného bydlení

Oblast 1 - západní Žižkov

 

POŘADÍ  NÁZEV HLASY ADRESA DŮVOD NOMINACE
1. Drogerie PEMI 156 Táboritská 16/24 Nejlepší drogerie (poté, co byla zrušena pobočka na Palmovce ) v Praze a širokém okolí. Sortiment, který se jinde vůbec nevidí. V kamenném obchodě zboží, které jinde není. A to množství ! Na e shopu zboží, které taky v Praze běžně není ke koupi. Vždy ochotný a usměvaný personál. Držák už 30 let! - Tenhle obchod mě vždycky vrátí v čase. A to v tom nejlepším smyslu! Najdete tady nejen drogerii, ale i potřeby do školy, doplňky do domácnosti, produkty Dr. Popova, malířské, nebo zednické potřeby, zdravé potraviny, svíčky, kvalitní čaje, různé drobnůstky, dekorace, přípravky pro úklid a najde se i něco pro zvířátka.  A co mě dostalo do kolen, našla jsem tam i céčka!!! Skvělý retro obchůdek, kde vždycky trávím více času, než je potřeba :D - Výborný výběr, spokojenost, milý personál, super eshop, za super ceny. - Tento obchod je výborně zásoben, vždy Vám poradí s milým úsměvem na tváři a sortiment je opravdu rozsáhlý. Za mě jednička. Ráda se vracím nakupovat. - Naprosto bezkonkurenční šíře sortimentu, odborný a znalý personál, vlastní e-shop, vstřícná prodejní doba, výborná dopravní dostupnost - zastávka tramvaje před obchodem. Zcela bezkonkurenční podnik, v podstatě nechodím jinam. - Líbí se mi že mají namíchaný sortiment. A podporují českou kosmetiku, která je dle mého názoru nedoceněná. Rovněž si drží skvělé ceny. Výhodou je i eshop.
2. Žižkovská štrúdlárna 77 Jeseniova 909/29 Na nic si nehraje a přitom nikdo makový štrůdl nedělá líp. - Jedinečnost sortimentu. - Žižkovská štrůdlárna už je stálicí a místní pamatují i tchána pana Baráka. Výborné štrůdly hned téměř  kdykoliv. - Vynikající štrůdl a celkově se mi líbí to místo bývalé kočárkárny, specializace na jeden produkt, tradice. Ráda se s ním chlubím :) - Absolutně nejlepší štrúdl za lidovou cenu, který už léta kupujeme. Kromě toho je i druhý pan majitel velmi příjemný a sympatický.
3. M&E Květiny 55  Lukášova 311/5 Květinářství s dlouhou otevírací dobou, i o víkendu. Je dobře zásobené, pomůže i balkonovým zahrádkářům. Personál je vždy milý a usměvavý, je radost sem chodit! Obrovský výběr květin i dekoračního zboží, ochotné a vždy usměvavé květinářky, moderní trendy vázaní květin. Čistý, útulný obchod, který navíc nabízí i službu rozvozu květin. Majitelka navíc sponzorsky podporuje i různé charitativní a sportovní akce.
4. Zmrzku hned 51 Seifertova 496/36 Nejlepší zmrzlina nejen v rámci Prahy 3.
5. - 6. 5semen Lucemburska 44 Lucemburská 1876/44 Úžasný výběr koření, velmi milé dámy.
5. - 6. Žižkovské květinářství 44 Seifertova 549/42 Protože mají nejkrásnější kytky, milou obsluhu a reálné ceny. - Výborné květinářství, ať už pro předem složené kytice, vlastní kytičky, něco do květináče, a nebo i dekorace. Chodím sem už pár let kupovat kytice pro přítelkyni a vždy se krásně pobavím, dostanu výborné rady a odcházím s úsměvem a krásnou kytičkou!
7. - 8. Smart barefoot 35 Táboritská 990/19 Nejlepší sbírka dětského a dospělého zboží, majitelka je na vás tak milá a pomáhá vám i mimo pracovní dobu. Úžasný. - Skvělá paní, co poradí, a super boty. 
7. - 8.  Victoria lahůdky 35 Seifertova 995/29 Výborné chlebíčky, skvělá cena, široký výběr ale především neskutečně milá a ochotná obsluha.
9. Arok železářství 32 Bořivojova 1136/45 Mají úplně všechno a když ne, ochotně objednají. Poradí, pánové jsou prostě skvělí! - Seženu tu vše a co nemaji hned objednaji. Mila obsluha. - Mají vše a když nemají, objednají - vždy jim to říkám:-)))
10. BPV-LENA Domácí potřeby  27 Jana Želivského 1687/39 Nominuji, protože se u nich dá sehnat všechno od lžičky po šňůru na prádlo nebo pánev. Navíc místní personál je vždy ochotný a milý. - Úžasná obsluha a velká nabídka sortimentu, vstřícný personál, funkční zasilkovna. - Denní nabídka hotového jídla, které vám tu ohřejí,  též nabídka smažených jídel, salátů, chlebíčků, zákusků.... vše čerstvé a chutné a velmi milá obsluha.
11. Žongluj imrvére 25 Olšanské nám. 1785/5 Specializovaný obchod s žonglovacími a volnočasovými potřebami.
12.  Cukrárna Sladká Monika 22 Vlkova 456/10 Mají velký výběr vždy čerstvých a výborných zákusků, které peče naprosto úžasná cukrářka, navíc je tam moc milá obsluha. Celé dorty udělají na vaše přání a nejsou zbytečně  přeslazené a cenově jsou velmi vstřícní. Na Žižkově jsou nejlepší.
13.  Řezník - Uzenář Jan Herák 20 Koněvova 159/12 Milý personál, dobré ceny, kvalitní maso. Prostě rozumí svému řemeslu. 
14. Attifood  19 Jeseniova 2862/48 Příjemný malý obchůdek s italskými lahůdkami a potravinami, milý a ochotný majitel i obsluha.
15. Lidl Seifertova 14 Seifertova 2919/12 Skvělý Lidl, milá a usměvavá obsluha. - Ze všech poboček Lidl obchodů máme tento nejraději. - Konečně slušný supermarket za velmi slušné ceny při dnešní drahotě, oceňuju bedýnky a pak tašky za 25 Kč, v úseku Hlavní nádraží až Lipanská nebylo kde nakoupit, Alberta nemám ráda, Tesco na Havlíčkově náměstí má omezený sortiment, je malé a drahé, malá Billa na Hlavním nádraží to samé a slouží hlavně mimopražským.
16. Albert - Atrium Flora 13 Vinohradská 2828/151 Vše na jednom místě, dlouhá otevírací doba.
17. - 18. FAJNKYTKA 11 Seifertova 1042/14 Vždy čerstvé květiny a krásně uvázané kytice! Příjemná obsluha!
17. - 18. Fleuriste květinářství  11 Biskupcova 1843/3 Srdcaři, vyznají se a poradí (dokonce i odradí od zbytečného nákupu "pokud máte severní okna, tohle ne, chcípne vám to) a mají velký výběr pokojovek i řezaných kytek. Díky. - Skvělé české květinářství a úžasný personál.
19.  Květinářství Lesní kvítek 10 Vinohradská 1897/141 Velmi ochotná a sympatická obsluha. Moc hezké a vždy čerstvé květiny. Moc útulný a krásně vyzdobený prostor.
20. - 21. Papírnictví Novotný 9 Biskupcova 1796/5 Papírnická jistota na Žižkově s dlouhou tradicí.
20. - 21. Papírový obchod Žižkov - Papírnictví  9 Seifertova 1042/14 Super zboží, ceny a obsluha. Chodím tam už 12 let a vždy jen samý dobrý zkušenosti.
22. -23.  AlienDNA 8 Seifertova 1527/16 Obchod se streetwearovou módou AlienDNA zosobňuje kreativitu, odholanost a podnikatelský duch Žižkova. Sortiment se na Žižkově již přes dekádu nejen prodává, ale také navrhuje a částečně i šije. Inspiraci čerpá z elektronické taneční hudby, avšak tento rámec dávno přesahuje, a to například unikátní módní kolekcí "Žižkoff", která propaguje jedinečnou atmosféru této čtvrti daleko za jejími hranicemi.
22. -23.  Supermarket Albert -  Bezovka 8 Ondříčkova 580 /39 Vždy ochotní prodavači, dobře zásobení, zkrátka pro mě super obchod. Je to hezká, prostorná , čistá prodejna s dobrým osvětlením. Personál je vstřícný, ochotný. Zboží doplněné. Nákup se vyplatí, protože získané kredity můžete převést na peníze na další nákup.
24. - 26. Pekařství a lahůdkářství 7 Rokycanova 136/33 Senioři z Domu s pečovatelskou službou v Praze 3, Roháčova 26, velmi oceňují tento obchůdek, hlavně proto, že jejich zboží je VŽDY čerstvé, chutné a za přijatelné ceny.
Krámek nemá bezbarierový přístup a není možné ho zřídit (v blízkosti je stanice autobusů), proto obsluha vychází k méně pohyblivým seniorům ven. Seznámí je s nabídkou a vše ochotně vyřídí i před krámkem.
Paní majitelka i další prodávající jsou vždy ochotní, usměvaví a rozdávají dobrou náladu všem.
24. - 26. Turecký sen 7 Biskupcova 1765/5 Výběr úžasných tureckých potravin, příjemný a usměvavý personál.
24. - 26. Vinohradské papírnictví 7 Radhošťská 1940/6 Je to malinkaté, přeplněné papírnictví různými věcmi, ale mají tam úplně všechno, co si člověk vzpomene. Chodím tam už několik desítek let. Jsou tam dvě milé a ochotné dámy.
27. Květinová vazárna 6 Jeseniova 1805/65 Nejlepší kvetinářství na P3. - Velmi ochotná majitelka, vždy dobře poradí.
28. -31.  Instalatérské potřeby Evikir Praha, s.r.o. 4 Koněvova 1378/97 Vstřícná obsluha a obrovský sortiment, vždy ve všem poradí i lidem, kteří se pokoušejí o svépomocné opravy :)
28. -31.  Made in Zizkov, Žižkov studio Ltd.  4 Koněvova 620/9 Nejlepší tisk na Praze 3.
Majitel Vám vyjde vstříc a pomůže se vším, co byste potřebovali.
28. -31.  Skoba  4 Ševčíkova 1288/4 SKOBA -- kvalitní papírové skvosty, sociální přesah: zaměstnávání lidí s postižením. Mají krásné diáře, zápisníky a další úžasné produkty.  Jsou přívětiví, milí a vždycky rádi pomůžou s výběrem. A každý kus je originál. Krom toho mají i super web. :)
28. -31.  Vina-z-Francie.cz 4 V. Nejedlého 1547/3 Velky výběr francouzských vín z udoli Rhony, Alsaska a jihozapadni Francie za přátelskou cenu, milý a ochotný personál. Mají také uživatelsky příjemný e-shop vina-z-francie.cz. Po objednání možné vyzvednout přímo v obchodě nebo si nechat vína doručit dopravcem.
32. -33.  CBD Riders 3 Seifertova 787/20 Přijemný personál, velké slevy a super produkty. Nejlepší shop.
32. -33.  Instalatérské potřeby Agast  3 Baranova 897/19 Široký sortiment nejen instalatérských potřeb a pokud vám teče odpad anebo zapomenete koupit sanitární silikon, stačí zajít sem anebo se poradit u milé obsluhy.
34. - 35.  Halal meat 2 Bořivojova 743/76 Orientalní obchod s netradičním zbožím, kvalitní olivy, maso, ruzné neznamé potraviny za dobrou cenu.
34. - 35.  Tesco express Prokopova 2 Prokopova 2859/7 Nejlepší obchod a personál.
36. - 39. Tesco expres Koněvova 1 Koněvova 1685/110  
36. - 39. Trash vintage shop 1 Roháčova 146/11 Má unikátní atmosféru a prodává se tam extravagantní vintage oblečení, co nikde jinde neseženete.
36. - 39. VMart Seifertova  1 Seifertova 563/35 Pána i jeho ženu znám léta, co bydlím v Seifertce, jsou neskutečně milí, poctiví, makají v krámku od rána do večera, stihají vychovávat 2 malé děti a ještě pomáhají babičce, která s nimi žije tady ČR (jejich původem Vietnam). Mladý pár, který by mohl být vzorem. Zboží - výběr všeho!
36. - 39. Zdravotní potřeby Barevný život 1 Táboritská 1084/15 Úžasný sortiment.
Login