Zajímá nás váš názor na přestavbu Ošetřovatelského domova Pod Lipami 44

11.05.2021 12:00

Městská část Praha 3 připravuje architektonickou soutěž na novostavbu Domu sociálních služeb, která by měla nahradit stávající budovu ošetřovatelského domova Pod Lipami 44.

Budova původně postavena jako jesle neodpovídá dnešním nárokům na péči o seniory a dobrý standard služeb.

Cílem Prahy 3 je vybudovat moderní otevřené zařízení, které bude nejen domovem pro seniory (tzv. domovem se zvláštním režimem), ale také nabídne další služby - např. denní stacionář, odlehčovací a další služby, které budou moci využívat jak klienti zařízení, tak široká veřejnost z okolí. Nové zařízení by mělo odpovídat standardům moderních komunitních sociálních zařízení, které fungují v rámci svého širšího sousedství.

Městská část chce konzultovat záměr se všemi lidmi z okolí. Během března již proběhlo setkání s předsedy a předsedkyněmi okolních sdružení vlastníků, nyní bychom chtěli záměr projednat se všemi sousedy a sousedkami. Rádi bychom s vámi například diskutovali, jaká služba vám v okolí chybí a rádi byste ji uvítali jako součást nabídky nového Domu sociálních služeb.

Zúčastněte se online setkání se zástupci městské části, vedením Ošetřovatelského domova a administrátorem architektonické soutěže.

  • Setkání se uskuteční ve čtvrtek 20. května od 18:00
  • QR -Meet DSS Pod LipamiVzhledem k přetrvávající nepříznivé epidemiologické situaci bude opět probíhat online prostřednictvím MS Teams, kam se jednoduše můžete přihlásit pomocí kliknutí na odkaz.

V případě jakýchkoliv dotazů pište na midlochova.andrea@praha3.cz nebo volejte +420 605 323 779

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login