Připomínkujte připravovaný projekt Obytný soubor JAROV

25.03.2021 12:39

Společnost Amádeus Real a.s. připravila prezentaci svého chystaného projektu "Obytný soubor JAROV", který se připravuje místo stávajícího průmyslového areálu mezi ulicemi Na Jarově a Květinková.

Projekt bude prezentován ve formě představovacího videa, kterým provází architekt projektu Matyáš Sedlák. Podmínky bohužel neumožňují projekt představit i na místě, jak se původně plánovalo. Pod prezentací naleznete odkaz na anketu, která zjišťuje preference místních obyvatel ohledně např. bezprostředního okolí budoucího projektu, chybějících služeb v oblasti a můžete se v ní vyjádřit také k projektu jako celku.

 

Anketa poběží tři týdny: od 25. 3. do 15. 4. 2021

 

MČ Praha 3 má přístup k datům ankety a může tak průběžně kontrolovat zaslané připomínky, jejich závěrečné vyhodnocení a zaručit tak její nestrannost.

 

 

 

 

 

Odkaz na anketu najdete pod videem nebo zde: anketa


Předpokládané zahájení stavby 2023, dokončení 2025.

Komise pro urbanismus projednala návrh Obytného souboru Jarov na svém jednání dne 17. 2. 2021 v bodě 5: zápis z jednání komise

 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login